• info@beylersaglik.com
  • 0090 312 242 2441
  • TR / EN

ANAHTAR TESLİMİ HASTANE KURULUMU

BEYLER SAĞLIK, Uluslararası alanda sağlık tesisleri yapmak, sağlık tesislerini işletmek, gereksinimi olan sağlık tesislerine medikal cihaz, ekipman, demirbaş ve sarf malzemeleri sağlamak gibi hizmetleri içine alan anahtar teslimi hastane kurulumu yapmaktadır.

SAĞLIK İŞLETMECİLİĞİ

BEYLER SAĞLIK, Sağlık işletmesine özgün organizasyon şemalarını oluşturmasından başlayarak,, iş akış şemalarını ve prosedürleri oluşturmak, işleyişte çıkabilecek olası sorunlarla ilgili çözümleri belirlemek ve uygulamaya koymak gibi tüm işletmeyle ilgili hizmetlerin içinde olduğu, Sağlık İşletmeciliği hizmetini sunmaktadır.

PPP (SAĞLIK BAKANLIĞI KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI) HASTANE PROJELERİ

BEYLER SAĞLIK, 2010 yılından beri PPP (Sağlık Bakanlığı Kamu Özel Ortaklığı) Hastane Projelerinin yaşama geçirilmesiyle ilgili çalışmaktadır.
Hastane Projelerinin Uluslararası standartlara uygun, iş akışları doğru çözülmüş, hasta ve çalışan dostu üniteler olarak yaşama geçirilmesi için tüm ekip olarak çok yoğun emek ve çaba harcamaktadır.

MEDİKAL CİHAZ, TIBBİ MEFRUŞAT, TIBBİ SARF MALZEMESİ, İLAÇ, AŞI, VB. TIBBİ ÜRÜNLERİN SAĞLANMASI

BEYLER SAĞLIK, tüm sağlık işletmelerinde kullanılacak tıbbi cihaz, donanım ve sarf malzemesi listelerini belirlenmek ve alımını sağlamak. Sağlık İşletmeleri için gerekli olan, tıbbi sarf malzemesi, İlaç, aşı ve benzeri tıbbi gereksinimlerin karşılanması hizmetlerini baştan sona yerine getirmektedir.

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

BEYLER SAĞLIK, Kuruluşunu yaptığı tüm Medikal cihazların teknik servis hizmetlerini kendi ekibiyle sağlamaktadır.

UÇAK AMBULANS HİZMETLERİ

BEYLER SAĞLIK, bünyesinde bulunan medikal ekiplerle Uçak Ambulans ve Kara Ambulans Hizmetleri sağlamaktadır.

SAĞLIK TURİZMİ

BEYLER SAĞLIK, çok yoğun bir şekilde, tüm dünya ülkelerinden Türkiye' ye hasta transferi sağlamaktadır.
BEYLER SAĞLIK, Partneri olan Turizm Firmalarıyla birlikte organize ettiği bu hizmetiyle Ülkemize tedavi amaçlı çok yoğun hasta gelmesini sağlamaktadır. BEYLER SAĞLIK, bu hastaların anlaşmalı olduğu hastanelerde tedavilerinin yapılmasına rehberlik etmektedir.

SAĞLIK DANIŞMANLIĞI

BEYLER SAĞLIK, Ulusal ve Uluslararası tüm Sağlık Projelerinde, Kuruluş ve İşletmenin tüm aşamalarını içeren Sağlık Danışmanlığı Hizmeti sunmaktadır.

KORUYUCU ÜRÜNLERİN ÜRETİMİ

Bakteri ve virüslere karşı koruyucu ekipmanları üretmekteyiz.

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.