• info@beylersaglik.com
  • 0090 312 242 2441
  • TR / EN

SAĞLIK DANIŞMANLIĞI

BEYLER SAĞLIK, bir sağlık İşletmesinin, projelendirilmesinden başlayarak, donanımının sağlanması, işletmeye açılması ve işletilmesi sırasında çıkabilecek sorunların önlenmesi ve Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti verilebilmesi için gerekli tüm süreçleri içine alan Sağlık Danışmanlığı hizmet paketini sağlamaktadır.

Birçok Sağlık İşletmesinin ortak sorunu, işletme de yaşanan sıkıntılardır. Sağlık Kurumu dinamik bir yapıdır, bu nedenle çok sıkı izlenmesi ve sürekli güncellemeler yapılması gerekmektedir. Faaliyette bulunan Sağlık İşletmelerinde, ortaya çıkan işletme sorunları genelde ortaktır ve özellikle belirlei alanlarda yoğunlaşır. Sağlık Kurumlarının hizmet vermeye başladıkları dönem içerisinde birçok Kurumda yaşanan bu sorunların en aza indirilmesi ve ortadan kaldırılabilmesi için BEYLER SAĞLIK tarafından verilen Danışmanlık Hizmeti birçok farklı alanı içine almaktadır.

Sağlık İşletmelerinde ortaya çıkan sorunlar başlıca aşağıda belirtilen ana kataegorilerde yoğunlaşmaktadır:

1. YÖNETİM SORUNLARI

2. PERSONEL SORUNLARI

3. HBYS (HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ) SORUNLARI

4. FATURALAMA SORUNLARI

5. GENEL İŞLETME SORUNLARI

BEYLER SAĞLIK, Sağlık İşletmelerinde çok sık karşılaşılan bu sorunların çözümünü, her Sağlık İşletmesinin özgün koşullarına göre geliştirdiği özgün yöntemlerle çözmektedir. 

BEYLER SAĞLIK tarafından sunulan Sağlık Danışmanlığı Hizmet Paketi, Dünyanın herhangi bir yerinde Sağlık İşletmesi açılmasına karar verilmesi sürecinden başlayarak, tüm süreçleri ve hizmetleri içine alan Anahtar Teslimi Danışmanlık Hizmeti olarakta verilebilmektedir..

Sağlık Danışmanlığı Hizmeti, BEYLER SAĞLIK bünyesinde bulunan kendi Ekibimiz ve Danışmanlarımız tarafından verilmektedir.

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.