• info@beylersaglik.com
  • 0090 312 242 2441
  • TR / EN

UÇAK AMBULANS HİZMETLERİ

Türkiye de, Uçak Ambulans Hizmeti konusunda, son derece deneyimli bir Medikal Ekip ve Pilot Ekibiyle hizmet vermekte olan BEYLER SAĞLIK, tüm Dünya Ülkelerine gece, gündüz ayrımı olmadan uçabilecek donanıma sahip Uçak Ambulansıyla bu hizmetini yerine getirmektedir.

BEYLER SAĞLIK tarafından, Medikal Ekip ve ekipmanı sağlanan özel uçağımıza, Sağlık Bakanlığı tarafından, gerekli Uçak Ambulans izinlerini verilmiş ve Uçak Ambulans olarak yetkilendirilmiştir. Uçağımızda, acil müdahale için gerekli tüm ekipmanlar (ventilatör, defibrilatör, hastabaşı monitör, transport küvöz, İnfüzyon Pompası ve benzeri tüm cihazlar), sarf malzemeleri, acil müdahale setleri ve ilaçlar mevcuttur.  

Uçak Ambulansımız içerisinde bulunan Medikal Ekipman donanımı, her türlü hastanın taşınmasına olanak sağlamaktadır. Özellikle Yenidoğan bebeklerin taşınmasında ve Uçak Ambulans içerisinde müdahale edilmesinde, deneyimli Medikal Ekibimiz, Transport Küvöz ve gerekli Medikal Ekipman donanımı aracılığıyla bu hizmeti yerine getirebilmektedir.

Acil koşullarda her türlü hastayı güvenle taşıyabilen, Doktor ve Paramediklerden oluşan Medikal Ekibimiz, her türlü acil müdahaleyi Uçak Ambulans içerisinde yapabilme konusunda son derece deneyimlidir.

Uçak Ambulansla taşımasını yaptığımız hastanın, farklı uzmanlık gerektiren Doktor veya başka bir gereksinimi olduğunda, hastaya özel kendi uzmanlarımız Medikal Ekibimize katılarak, uçuşu birlikte gerçekleştirmektedir.

BEYLER SAĞLIK, Türkiye sınırları içerisinde gerekli olan kara ambulans hizmetini de, isteğe bağlı olarak sağlamaktadır. Özel talep olduğunda, Hasta, Medikal Ekibimiz tarafından bulunduğu yerden alınıp gitmesi gereken Sağlık Merkezine taşınmaktadır

BEYLER SAĞLIK, transferi onaylanmış tüm vakalarda, gerekli evrakların tamamlanmasından sonra, ortalama en geç 2 (iki) saat içerisinde Medikal Ekibimizi, Pilotlarımızı ve Ambulans Uçağı uçabilir duruma getirebilmektedir. Taşımasını yaptığımız hastalarımıza, Uçak Ambulans içerisinde hastanın durumuna göre 1 (bir) veya 2 (iki) kişi refakat edebilmektedir. 

 

 

 

 

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.